Телефон:
+38 067 535 34 38

Агросектор в Україні є однією з головних галузей її економіки. Багато компаній в даній сфери переходять на альтернативний вид палива - пропан-бутан. Використання скрапленого газу дозволяє з високим ступенем ефективності обробляти і зберігати культури і їхню продукцію.
У більшості сільськогосподарських підприємств України використовуються зерносушарки, які активно переводять на пропан-бутан. Основними причинами цього є економічність і екологічність. У природного газу низька калорійність, а у дизеля майже в 2 рази вище ціна в порівнянні з СВГ. Також скраплений газ безпечніший у використанні й екологічно чистіше. На сьогоднішній день на ринку скрапленого газу є великий вибір постачальників, тому даний вид палива дозволяє бути незалежним.

Газ для сільського господарства

В результаті можна виділити ряд основних переваг роботи зерносушарки на пропан-бутан:
• Економічність - пропан-бутану є «золотою серединою» між дорогим дизелем і природним газом з низькою теплоефективністю;
• Екологічність - при згорянні СВГ виділяться мінімум продуктів згорання;
• Ефективність - рідка фаза пропан-бутану подається на сушарку без використання спеціальних випарників або насосів;
• Широкий вибір постачальників;
• Вибір якості ресурсу - можливість регулювання компонентного складу відповідно до вимог;
• Довговічність роботи газового обладнання в зв'язку з низьким вмістом сірчаних сполук.

Купити газ для аграріїв в Україні Аграрний сектор споживає близько 25-30 тис.т СВГ в сезон для забезпечення саме зерносушарок, які використовують пропан-бутан - це складає 4 - 5% від загального споживання скрапленого газу в Україні. З урахуванням такого зростання популярності, скраплений газ найближчим часом може стати основним паливом в аграрному секторі.

Наша компанія готова запропонувати забезпечення Вашого підприємства скрапленим газом згідно вимог - щільність, відповідність компонентного складу і якості, постійні і безперебійні поставки. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкі умови співпраці.
Будемо раді бачити Вас нашим партнером!

ТОВ 'УДГ ТРЕЙДИНГ'

г.Київ, 04053, вул. Стрітенська 10, оф.520
тел.: +38 067 535 34 38
e-mail: office@ukrdniprogaz.com.ua

© 2022 ТОВ "УДГ ТРЕЙДИНГ" - газ для автомобилей, аграриев, производства