Телефон:
+38 067 535 34 38
Оптовий продаж автогазу в Україні

За останні роки в Україні і в усьому світі найбільш поширеним є використання СВГ в якості палива в двигунах внутрішнього згоряння. Зазвичай використовується суміш пропан-бутан. В Україні популярність скраплений газ почав набирати ще з 2008 року, а з 2012 року його споживання збільшилося в 2 рази. Попит на автогаз продовжує збільшуватися з кожним роком. Зростання популярності, в першу чергу, обумовленне його дешевизною у порівнянні з бензином і дизелем. Все більше автолюбителів переобладнує свої авто під скраплений газ і значно економлять на цьому свій бюджет. СВГ є третім найбільш широко використовуваним моторним паливом у світі. Ще близько 10 років тому Україна експортувала скраплений газ в Європу, а до 2018-2019 років внутрішній ринок виріс настільки, що тепер імпортується до 80% газу з найближчого зарубіжжя. Саме транспорт є основним двигуном зростання обсягів споживання СВГ в Україні - на нього припадає 92% споживання. За останніми даними в Україні кількість реалізованого газу в літрах перевищило реалізацію бензину або дизеля.
Продаж газу для авто в Україні Суміш пропан-бутану може не тільки замінити традиційне рідке паливо, а й здатна значно підвищити їх номінальну потужність.

На сьогоднішній день основними перевагами СВГ в якості палива для автомобіля є:
• Економічність - власники переобладнаних автомобілів отримують економічний ефект в грошовому еквіваленті до 50%, обумовлений різницею в ціні на літр бензину і літру газу.
• Еколгічность - за рахунок максимального згоряння палива знижується кількість шкідливих викидів в порівнянні з бензином або дизелем;
• Зниження нагару на поверхні поршнів циліндрів, камери згоряння і свічок двигунів;
• Більш високе октанове число в порівнянні з бензином і дизельним паливом і вимірюється в інтервалі 90 -110, в залежності від співвідношення пропану і бутану в суміші;
• Високі антидетонаційні властивості СВГ в порівнянні з бензином, що знижує витрати палива.

Оптовій продаж автогазу в Україні Враховуючи таку популярність СВГ в Україні, з кожним роком зростає кількість автозаправних станцій на газу.
Наша компанія готова забезпечити доставку зрідженого газу європейського стандарту якості на Вашу АГЗП. Ми пропонуємо безперебійні поставки, індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкі умови співпраці. Ми готові поставити газ згідно Вашим вимогам якості, кількісті, виробникові.
Будемо раді бачити Вас нашим партнером!

ТОВ 'УДГ ТРЕЙДИНГ'

г.Київ, 04053, вул. Стрітенська 10, оф.520
тел.: +38 067 535 34 38
e-mail: office@ukrdniprogaz.com.ua

© 2022 ТОВ "УДГ ТРЕЙДИНГ" - газ для автомобилей, аграриев, производства