Телефон:
+38 067 535 34 38
Продаж газу для виробництва в Україні

В промисловості СВГ використовують в якості сировини і палива, а також в будівництві, для обробки металів, газозварювання і різання, машинобудуванні, в парових котлах і промислових печах. При укладанні дорожнього полотна гази застосовують для розігріву частинок асфальту. Скраплені вуглеводневі гази є сировиною для нафтохімічної промисловості - при виробництві розчинників, фарби і лаку, копіювального паперу.

Продаж газу для промисловості в Україні Для виробництва продукції СВГ піддаються складному процесу, що протікає при дуже високих температурах - піролізу. В результаті виходять олефіни - етилен і пропілен, які потім, в результаті процесу полімеризації, перетворюються в полімери або пластики - поліетилен, поліпропілен та інші види продукції. Тобто використовуються нами в повсякденному житті поліетиленові пакети, одноразовий посуд, миючі засоби та мило, а також тара і упаковка багатьох продуктів виробляються з зріджених газів. Таким чином на частку нафтохімічної галузі припадає 22% світового споживання СВГ.
Газ для виробництва в Україні Наша компанія готова забезпечити Ваше підприємство скраплений газом в якості сировини, яке відповідає всім технічним вимогам. Ми пропонуємо безперебійні поставки, індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкі умови співпраці.
Будемо раді бачити Вас нашим партнером!

ТОВ 'УДГ ТРЕЙДИНГ'

г.Київ, 04053, вул. Стрітенська 10, оф.520
тел.: +38 067 535 34 38
e-mail: office@ukrdniprogaz.com.ua

© 2022 ТОВ "УДГ ТРЕЙДИНГ" - газ для автомобилей, аграриев, производства