Телефон:
+38 067 535 34 38
SUG LPG

Автогаз

Враховуючи таку популярність СВГ в Україні, з кожним роком зростає кількість автозаправних станцій на газу. Наша компанія готова забезпечити доставку зрідженого газу європейського стандарту якості на Вашу АГЗП. Ми пропонуємо безперебійні поставки, індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкі умови співпраці. Ми готові поставити газ згідно Вашим вимогам якості, кількісті, виробникові.
SUG AGRO

Газ для аграріїв

Аграрний сектор споживає близько 25-30 тис.т СВГ в сезон для забезпечення саме зерносушарок, які використовують пропан-бутан - це складає 4 - 5% від загального споживання скрапленого газу в Україні. Наша компанія готова запропонувати забезпечення Вашого підприємства скрапленим газом згідно вимог - щільність, відповідність компонентного складу і якості, постійні і безперебійні поставки.
SUG ENERGY

Газ для промисловості

Наша компанія готова забезпечити Ваше підприємство скраплений газом в якості сировини, яке відповідає всім технічним вимогам. Ми пропонуємо безперебійні поставки, індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучкі умови співпраці. Будемо раді бачити Вас нашим партнером!

ТОВ 'УДГ ТРЕЙДИНГ'

г.Київ, 04053, вул. Стрітенська 10, оф.520
тел.: +38 067 535 34 38
e-mail: office@ukrdniprogaz.com.ua

© 2022 ТОВ "УДГ ТРЕЙДИНГ" - газ для автомобилей, аграриев, производства